גרין פינק

חנות בריאות וטיפוח

אודות החנות

גרין פינק היא חנות טיפוח ולייף סטייל שמתמחה במוצרי טיפוח טבעיים לעור, איפור טבעי, מוצרי אווירה ומוצרים לבית. גרין פינק, אשר נפתחה רק לפני שנה, כבר גדלה משמעותית, ומשרתת כיום מגוון רחב של צורכי לקוחות. הבעלים שרון אלוש לא תמיד הייתה גורו של יופי, אלא למעשה החלה את הקריירה שלה בתור כלכלנית בעולם הכספים.

“בוקר אחד התעוררתי, ופשוט רציתי לעשות את זה.” היא מספרת. “רציתי להתפרנס מדבר שמשפיע באופן חיובי על אנשים, לאפשר להם לדעת שיש מוצרים טובים, בטוחים ויעילים בחוץ.” כשזה הקו המנחה שלה, כיום היא מציעה בחנות פתרונות טבעיים ואורגניים שלוקחים בחשבון את רווחת הלקוחות.

איך Pose עזרה לנו

כאישה של מספרים, לאלוש לא הייתה בעיה להריץ מספרים, אבל היא לא הייתה רגילה לנהל בעצמה את המכשירים והחומרה. “בעבודה הקודמת שלי, הייתה רגילה שיש לי איש IT ייעודי שתמך בי בכל צעד ושעל.” היא אומרת. “בזכות Pose, יש לי שירות לקוחות מאוד זמין. תמיד יש לי מישהו שאני יכולה לדבר איתו, שיכול לעזור לי במה שאני צריכה.”

השימוש בקופה מבוססת אינטרנט גם אפשר לה יותר חופש לעבוד באופן שבו היא רוצה. לדבריה, “אני לא אוהבת חוטים, ו-Pose עזרה לי לשמור על עמדת תשלום נקייה. אני אוהבת את העובדה שזה מבוסס אינטרנט, כך שאני יכולה להשתמש בקופה שלי ולהקשיב למוסיקה במקביל.”

אחר שנפטרה מנקודת המכירה הקודמת שלה, אלוש בחרה ב-Pose בגלל שהקופה נתנה לה יותר שליטה על העסק. “אני יכולה לעשות את מה שאני רוצה ולחשב כל דבר בזמן קצר מאוד.” היא מספרת. “ידעתי שיש דרך טובה יותר לניהול העסק שלי.”

בנוסף לשילוב עם הציוד ההיקפי הקיים שלה, התכונות של Pose משלימים את סוג העסק שלה. לדבריה, “זה נהדר שאני יכולה לשלוח קבלות בדוא”ל; זה מאוד משיק לקונספט של החנות. אני לא רק חוסכת זמן, אני גם יכולה להיות עקבית במטרה שלי להפעיל עסק ידידותי לסביבה.”

למידע נוסף על גרין פינק